Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego planu treningowego, a jednocześnie masz dosyć gotowców znalezionych w sieci lub innych miejscach, jesteś sfrustrowany brakiem postępów lub wypaleniem postaw na współpracę ze mną.

Biegałem 11 lat a od blisko 5 lat zajmuję się nordic walkingiem, kiedyś trenowałem kilka lat koszykówkę, skończyłem klasę sportową, trenowałem także tenis stołowy, ziemny, dziesięciobój i aikido.

N i c   c o   s p o r t e m   n i e    j e s t   m i   o b c e.

Biegowo doszedłem do wyniku 1:29:31, złamałem 40 minut na 10 km a zaczynałem od bardzo niskiego poziomu, miałem kilkanaście kilogramów nadwagi. Brakuje mi odpowiednich warunków fizycznych aby biegać szybciej, mam 195 cm wzrostu co przekłada się na n wiele ograniczeń m.in. większą wagę a w biegach wytrzymałościowych jak mawia mój kolega również biegacz rządzą „wychudzone kurczaki”.

Dlaczego twierdzę, że znam się na treningu?

Lata doświadczenia i eksperymentów na sobie, do tego prawie 50 przeczytanych książek w temacie treningu wytrzymałościowego i najważniejsze: krytyczna analiza zebranej wiedzy, chęć poszukiwania i skończone podyplomowe studia trenerskie na AWF Poznań, ponadto jestem dyplomowanym instruktorem nordic walkingu.

To czego nie mogłem dokonać w bieganiu zrealizowałem w sporcie, w którym moje ograniczenia stały się atutem. Jestem Mistrzem Świata z 2018 roku w nordic walkingu na dystansie 21 km oraz Mistrzem Europy z 2019 roku na dystansie 10 km. Do tego zwycięzcą Pucharu Polski 2018, 2020 oraz Mistrzem Polski w maratonie 2019, 2020. Więcej Moje wyniki sportowe w nordic walkingu.

Mógłbym wymieniać jeszcze chwilę… ale moją wiedzę i doświadczenie możesz sprawdzić czytając wpisy na stronie trenujenordicwalking.pl oraz runnerski.pl

Mogę Ci pomóc zarówno w bieganiu jak i nordic walkingu.

Nie obiecam Ci, że będziesz Kenijczykiem czy mistrzem świata w nordic walkingu ale mogę Ci zagwarantować, że realizując mój plan treningowy będziesz za pół roku lepszy niż dziś a najpóźniej za rok poprawisz swoje życiówki lub jeśli taki będzie nasz cel zrzucisz kilka kilogramów. A wszystko będzie zaplanowane rozsądnie i BEZPIECZNIE, dostosowane do Twoich możliwości i celów.

 

Napisz do mnie przez Messengera lub na  adres marcinrosak@wp.pl