Startuję

  • Post author:
  • Post category:O mnie

Na dziś stan „gry” wygląda następująco… kilka tygodni prac koncepcyjnych potem nauka od podstaw wielu tematów dotyczących filmowania, oświetlenia, dźwięku, montażu, zgłębianie tajników i niuansów You Tuba a także prowadzenia strony internetowej. Dodatkowo ogromna ilość prób i pokonywania własnych słabości w starciu z bezlitosną kamerą i mikrofonem… w końcu jestem gotowy. Wprawdzie daleko mi do ideału i poziomu, jaki sobie wyznaczyłem, ale… jestem w punkcie, od którego mogę zacząć.

Chyba łatwiej było dwukrotnie zostać mistrzem Polski w nordic walkingu na dystansie maratonu czy zdobyć mistrzostwo Europy w niemieckim Roding niż zrealizować niniejszy projekt… . 😉

To oczywiście żart, bo po tamtych doświadczeniach wszystko inne staje się łatwiejsze.

Od początku miałem wizję dwutorowego rozwoju tego autorskiego projektu, dlatego stworzyłem stronę internetową trenujenordicwalking.pl oraz kanał na You Tube o nazwie „Trenuję Nordic Walking”. Każdy wpis na stronie opatrzony hashtagiem (#) i numerem, np. #1, będzie miał swój odpowiednik na kanale i odwrotnie, każdy film tam zamieszczony będzie miał adekwatny tekst na stronie internetowej. Zapewne oba materiały nie będą jednorodne zawsze któryś będzie minimalnie szerszy a zatem warto bywać w obu tych miejscach.

To nie koniec dobrych wiadomości, lubisz czytać bywasz tu, wolisz kontakt bardziej bezpośredni widzimy się na You Tube natomiast możesz również słuchać, każdy wpis na stronie ma obok odnośnik do zapisu audio.

Wprawdzie lektor nie jest najwyższych lotów, ale bardzo się stara. 😉

Zapraszam na więcej Marcin Rosak.